%15 ARKADAŞINI GETİR BONUSU

KURALLAR VE ŞARTLAR

Arkadaşını Getir promosyonundan yararlanabilmek için öncelikle aktif bir Trrealfx yatırımcısı olmak gerekmektedir.

  1. Her üye bu promosyondan sınırsız sayıda faydalanabilir. Yani istediği kadar arkadaşını Trrealfx üyesi yaparak hepsinin ilk yatırımından %15’e varan bonusa hak kazanır. Getirdiği arkadaşları da kendi ilk yatırımlarından %30 Hoşgeldin Bonusu’ndan yararlanır.
  2. İki tarafın da promosyondan faydalanabilmesi için, getirilen arkadaşların Trrealfx’te açacakları hesabı ilk olarak minimum 300 USD fonlanmaları gerekmektedir.
  3. Bu promosyondan her üye maksimum 2000 USD alabilecektir.
  4. Kazanılan bonus miktarı yapılacak forex işlemlerinde marjin seviyesini yükseltmek için takviye görevi görür, çekilemez. Fakat bonus kullanılarak elde edilen kâr çekilebilir.
  5. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir mazeret belirtilmeden Trrealfx hesabı askıya alınacaktır. Gerekli görüldüğü takdirde hesabı kapatılacaktır.
  1. Trrealfx, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.
  2. Trrealfx, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, Trrealfx ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

Bu kampanya, başka kampanya ile birleştirilemez.