%40 KRİPTO PARA BONUSU

KURALLAR VE ŞARTLAR

  1. Bu promosyon sadece Kripto Para ile yapılan yatırımlar içindir.
  2. Bu promosyondan yararlanabilmek için minimum 300 usd yatırım yapılmalıdır.
  3. Kazanılan bonus miktarı yapılacak forex işlemlerinde marjin seviyesini yükseltmek için takviye görevi görür, çekilemez. Fakat bonus kullanılarak elde edilen kar çekilebilir.
  4. Her yatırımcının bu promosyondan kazanabileceği maksimum bonus miktarı 4000 USD’dir.
  5. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir mazeret belirtilmeden Trrealfx hesabı askıya alınacaktır. Gerekli görüldüğü takdirde hesabı kapatılacaktır.
  6. Trrealfx; önceden haber vermeksizin kampanya kurallarını değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir.

Trrealfx, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

Trrealfx, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, Trrealfx ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

Bu kampanya, başka kampanya ile birleştirilemez.