%30 STOP OUT BONUSU

KURALLAR VE ŞARTLAR

  1. Kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcılarımızın en az 300 Dolar depositle yatırım yapmaya başladıkları hesaplarının stop out olması ve tüm pozisyonlarının kapanması gereklidir.
  2. Stop out işlemi gerçekleştiği andan itibaren minimum 300 Dolar’lık yatırım yapıldığında yatırımcı kampanyaya dahil edilir.
  3. Yatırımcılar daha önce dahil olduğu kampanyaları bu kampanyayla birlikte kullanamazlar.
  4. Stop out olduktan sonra hesapları eksi bakiyeye düşen yatırımcıların bu kampanyadan faydalanaması Trrealfx hazine departmanının onayına tabidir.
  5. Her yatırımcının bu kampanyadan kazanabileceği maksimum bonus miktarı 3000 Dolar olarak sınırlandırılmıştır.
  6. Yatırımcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da usulsüzlük yaptığı tespit edilirse hiç bir mazeret belirtmeden Trrealfx tarafından hesap kapatılıp yapılan tüm işlemler geçersiz sayılacaktır.
  7. Trrealfx; önceden haber vermeksizin kampanya kurallarını değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir.
  8. Kampanya süresi boyunca müşteri bu kampanya dışında farkli bir kampanya ile aynı anda dahil olamaz. Müşteri para çekimi yaptığı takdirde kampanya sonlandırır ve bonusu iptal edilir.
  1. Trrealfx, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.
  2. Trrealfx, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, Trrealfx ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

Bu kampanya, başka kampanya ile birleştirilemez.